Elke week geeft BRUZZKet enkele tips om je weekend te vullen met activiteiten in Brussel. Check ze hier! đ
-
Dag van de Academies: workshop lightpainting
Op zaterdag 7 februari 2026 is het de Dag van de Academies. Dan openen de Academies voor Muziek, Woord, Dans en Beeld met trots hun deuren. De Rhok Academie van Etterbeek organiseert een workshop lightpainting. Dat is een fotografietechniek waarbij je in het donker gaat schilderen met licht. Heel cool! Meer info vind je op hun website.
-
Kidsfestival: Claudette
Op zondag 8 februari kan je in GC De Kroon naar een theatervoorstelling voor jong Ên oud gaan kijken. De voorstelling heet 'Claudette' en gaat over een oma die samen met haar kleinkind opnieuw wil leven en lachen. Na de voorstelling kan je genieten van een drankje en een gratis vieruurtje in de kantine van het gemeenschapscentrum.
Alle info vind je op de website van het gemeenschapscentrum.
-
Familiezondag: workshop shibori
Ken je shibori? Dat is een Japanse techniek waarbij je door knopen, binden en vouwen speciale patronen maakt op stof. Zo kan je bijvoorbeeld je kledij pimpen! Deze zondag is er in GC De Zeyp een workshop shibori voor de hele familie. Alle info vind je op de website van het gemeenschapscentrum.