Kijken!

Ketportret (22): Faris is de jongste schrijver van Brussel

In onze rubriek 'Ketportret' zetten we elke maand een straffe ket in de kijker. Deze maand is dat Faris (11) die zijn eerste signeersessie meemaakte voor zijn kortverhalen. Neem een kijkje in het leven van deze straffe ket. 😎

Faris schreef al twee kortverhalen, eentje over 'Familie' en een ander over 'De wereld van morgen'. Hiervoor won hij de titel van jongste schrijver van Brussel. "Ik ben begonnen door gewoon een blad te nemen en te schrijven", zegt Faris, "Ik vond het fijn. Daarom ben ik verder blijven doen."

Momenteel is hij druk bezig met het schrijven van zijn eerste boek. Een detectiveroman over een overvaller die naar de goede kant overstapt.

Neem hier een kijkje naar het signeersessie van Faris.

Toekomstplannen

Al wordt hij blij van schrijven, blijft het voor hem maar een passie. "Ik zie het niet als beroep", vertelt hij, "Maar natuurlijk ga ik blijven schrijven en misschien zelfs meerdere boeken uitgeven."

Ketportret

In de rubriek 'Ketportret' zet BRUZZKet elke maand een straffe ket in de kijker.